1310nm superluminiscentne diode SLD
  • 1310nm superluminiscentne diode SLD1310nm superluminiscentne diode SLD
  • 1310nm superluminiscentne diode SLD1310nm superluminiscentne diode SLD
  • 1310nm superluminiscentne diode SLD1310nm superluminiscentne diode SLD
  • 1310nm superluminiscentne diode SLD1310nm superluminiscentne diode SLD

1310nm superluminiscentne diode SLD

1310nm superluminiscentne diode SLD so visoko kvalificirani SLED-ji za široko paleto optičnih žiroskopov (FOG). Ti SLED-ji lahko delujejo v zahtevnih temperaturnih območjih, povečanih ravneh udarcev / vibracij in imajo preverjeno dolgo življenjsko dobo zaradi uporabe v obrambnem in vesoljskem okolju.

Pošlji povpraševanje

Opis izdelka

1. Povzetek 1310nm superluminiscentnih diod SLD

1310nm superluminiscentne diode SLD so visoko kvalificirani SLED-ji za široko paleto optičnih žiroskopov (FOG). Ti SLED-ji lahko delujejo v zahtevnih temperaturnih območjih, povečanih ravneh udarcev / vibracij in imajo preverjeno dolgo življenjsko dobo zaradi uporabe v obrambnem in vesoljskem okolju.

1310nm superluminiscentne diode SLD so manj občutljive na premike valovnih dolžin, ki jih povzročajo temperatura ali staranje. Z uporabo inovativnih materialov in struktur materialov je bilo mogoče v primerjavi s klasičnimi napravami za štirikrat izboljšati stabilnost valovnih dolžin naših naprav.

2. Uvedba 1310nm superluminiscentnih diod SLD

1310nm superluminiscentne diode SLD so visoko kvalificirani SLED-ji za široko paleto optičnih žiroskopov (FOG). Ti SLED-ji lahko delujejo v zahtevnih temperaturnih območjih, povečanih ravneh udarcev / vibracij in imajo preverjeno dolgo življenjsko dobo zaradi uporabe v obrambnem in vesoljskem okolju.

1310nm superluminiscentne diode SLD so manj občutljive na premike valovnih dolžin, ki jih povzročajo temperatura ali staranje. Z uporabo inovativnih materialov in struktur materialov je bilo mogoče v primerjavi s klasičnimi napravami za štirikrat izboljšati stabilnost valovnih dolžin naših naprav.

3. Značilnosti 1310nm superluminiscentnih diod SLD

8pin ali 14pin paket metuljev;

S termoelektričnim hladilnikom (TEC);

SMF ali PMF sklopka;

Odlična zanesljivost, rabljeno steklo.

4. Uporaba 1310nm superluminiscentnih diod SLD

Žiroskop za optična vlakna;

Optična koherenčna tomografija (OCT);

Zaznavanje optičnih vlaken;

Fiber komunikacija.

5. Optično-električne značilnosti 1310nm superluminiscentnih diod SLD

Parameter Simbol Min. Tip Maks. Enota Opombe
Temperatura skladiščenja Ts -55 - +85  
Temperatura delovnega ohišja Na vrh -45 - +70  
Povratna napetost VCC - - 2.0 V  
Prednji tok ČE - - 200 mA  
Termoelektrična napetost hladilnika V - - 3.2 V  
Termoelektrični hladilni tok I - - 1.2 A  
Vlaga pri skladiščenju - 5 - 85 % Relativne vlažnosti  
Svinčena temperatura spajke - - - 260  
Čas za spajkanje svinca - - - 10 S  
Natezna trdnost pigtaila - 1 - - kgf  
Polmer upogibanja vlaken - 30 - - mm  
Obratovalni tok ITH - 100 150 mA CW
Moč v vlakninah PO 1.0 2.0 2.5 mW CW, ITH = 100 mA
Pasovna širina 3dB Î ”λ 30 35 - nm CW
Sredinska valovna dolžina Î »c 1290 1310 1330 nm CW
Modulacija spektra - - 0.1 0.2 dB -
Izumrtje ER - - 1 dB CW
TEC tok IC - - 0.5 A TC = -45 ~ + 70â
TEC napetost VC - - 3.0 V TC = -45 ~ + 70â
Odpornost na termistor Rth 9.5 10 10.5 KÎ © TC = 25â
Konstanta termistorja B B - 3950 - K -

6. Podrobnosti o izdelku 1310nm superluminiscentnih diod SLD

1310nm SLED diodni spekter.

Risba paketa in definicija PIN-OUT (enota: mm)

  • PIN KVALITETE PIN KVALITETE
    1 TEC( + ï¼ ‰ 14 TEC(-ï¼ ‰
    2 Termistor 13 Primer Ground
    3 PD anoda 12 NC
    4 PD katoda 11 SLD katoda
    5 Termistor 10 SLD anoda
    6 NC 9 NC
    7 NC 8 NC

7. Dostava, dostava in serviranje 1310nm superluminiscentnih diod SLD

Vsi izdelki so bili preizkušeni pred odpremo;

Vsi izdelki imajo 1-3 leta garancije. (Po začetku garancijskega obdobja za kakovost se začne zaračunavati ustrezna pristojbina za vzdrževanje.)

Cenimo vaše podjetje in ponujamo takojšnjo 7-dnevno politiko vračila. (7 dni po prejemu izdelkov);

Če predmeti, ki jih kupite v naši trgovini, niso izpopolnjene kakovosti, to pomeni, da ne delujejo v elektronski obliki po navodilih proizvajalcev, nam jih preprosto vrnite v zamenjavo ali vračilo;

Če so izdelki z napako, nas o tem obvestite v roku 3 dni od dostave;

Vse izdelke je treba vrniti v prvotnem stanju, da izpolnjujejo pogoje za vračilo ali zamenjavo;

Kupec je odgovoren za vse nastale stroške pošiljanja.

8. Pogosta vprašanja

V: Kakšna je uporaba in natančnost valovnih dolžin?

O: Optična elektronika lahko za izbiro zagotovi valovno dolžino 830nm 850nm 1310nm 1550nm in 1610nm, 1mW do 15mW.

V: Kakšen optični konektor potrebujete?

O: Optika Box lahko optični konektor brezplačno prilagodi glede na zahteve.

Hot Tags: 1310nm superluminiscentne diode SLD, proizvajalci, dobavitelji, trgovina na debelo, tovarna, po meri, v razsutem stanju, Kitajska, izdelane na Kitajskem, poceni, nizka cena, kakovost

Povezana kategorija

Pošlji povpraševanje

Prosimo, oddajte svoje povpraševanje v spodnjem obrazcu. Odgovorili vam bomo v 24 urah.