1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda
  • 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda
  • 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda
  • 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda
  • 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda

1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda

Ta 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda je izdelek, ki deluje v širokem temperaturnem območju z nizkim koeficientom temperaturne valovne dolžine. Zelo je primeren za aplikacije, kot so komunikacijske raziskave, interferometrija in optična reflektometrija za merjenje razdalje v vlaknih ali prostem prostoru. Vsaka naprava je testirana in vžgana. Ta laser je pakiran v 5,6 mm TO Can. Vsebuje integrirano asferično lečo za ostrenje v pokrovčku, ki omogoča, da se točka ostrenja in numerična zaslonka (NA) uskladita z vlaknom SMF-28e+.

Pošlji povpraševanje

Opis izdelka

2. Uvedba 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserske diode

Ta 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda je izdelek, ki deluje v širokem temperaturnem območju z nizkim koeficientom temperaturne valovne dolžine. Zelo je primeren za aplikacije, kot so komunikacijske raziskave, interferometrija in optična reflektometrija za merjenje razdalje v vlaknih ali prostem prostoru. Vsaka naprava je testirana in vžgana. Ta laser je pakiran v 5,6 mm TO Can. Vsebuje integrirano asferično lečo za ostrenje v pokrovčku, ki omogoča, da se točka ostrenja in numerična zaslonka (NA) uskladita z vlaknom SMF-28e+.

3. Lastnosti 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserske diode

Valovna dolžina 1310nm;

Izhodna moč >5mW;

Visoka moč v širokem temperaturnem območju;

Visoka zanesljivost, dolga življenjska doba.

4. Uporaba 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserske diode

prenosni sistem CDMA/GSM;

sistem WDM;

Telekomunikacije;

Drug analogni prenosni sistem.

5. Elektro-optične značilnosti (T=25°C) 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserske diode

Parameter Simbol Pogoj Min. Tip. Maks. Enota
Središčna valovna dolžina λC CW, IF=ITH+20mA 1300 1310 1320 nm
Optična izhodna moč PF ČE=ITH+20mA 5 6 - mW
Mejni tok ITH CW   8 15 mA
CW, T=85°C   30 50
Delovna napetost VF CW, IF=ITH+20mA - 1.2 1.5 V
Razmerje zatiranja stranskega načina SMSR CW, IF=ITH+20mA 30 35 - dB
Čas vzpona/čas padca TR/TF PO=PF, 50 Ohm - 0.2 0.5 ns
Spremljajte tok SEM CW, IF=ITH+20mA 100 - 1000 uA
Kapacitivnost PD C - - 10 20 PF
Temni tok - VRD = 5V - - 100 nA
Spektralna širina (-3dB) Îλ   0.3 1 nm
Učinkovitost naklona SE - 0.26 0.3 - W/A
Goriščna razdalja - - - 7.5 - mm


6. Risba paketa in definicija PIN-OUT (enota: mm) 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserske diode





7. Dostava, pošiljanje in serviranje 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserske diode

Vsi izdelki so bili testirani pred odpremo;

Vsi izdelki imajo 1-3 letno garancijo. (Po garancijskem obdobju kakovosti so začeli zaračunavati ustrezno pristojbino za vzdrževanje.)

Cenimo vaše poslovanje in ponujamo takojšnjo politiko vračila v 7 dneh. (7 dni po prejemu artiklov);

Če predmeti, ki jih kupite v naši trgovini, niso popolne kakovosti, to pomeni, da ne delujejo elektronsko v skladu s specifikacijami proizvajalca, nam jih preprosto vrnite za zamenjavo ali vračilo denarja;

Če so predmeti pokvarjeni, nas obvestite v 3 dneh po dostavi;

Vsi predmeti morajo biti vrnjeni v prvotnem stanju, da so upravičeni do vračila ali zamenjave;

Kupec je odgovoren za vse nastale stroške pošiljanja.

8. Pogosta vprašanja

V: Kakšno valovno dolžino potrebujete?

O: Imamo lasersko diodo 1270nm~1610nm.

V: Kakšna je zahteva za izhodno moč?

O: Box optronics se lahko prilagodi vašim zahtevam.

Hot Tags: 1310nm 5mW TO-CAN DFB laserska dioda, proizvajalci, dobavitelji, trgovina na debelo, tovarna, po meri, v razsutem stanju, Kitajska, izdelano na Kitajskem, poceni, nizka cena, kakovost

Povezana kategorija

Pošlji povpraševanje

Prosimo, oddajte svoje povpraševanje v spodnjem obrazcu. Odgovorili vam bomo v 24 urah.
We use cookies to offer you a better browsing experience, analyze site traffic and personalize content. By using this site, you agree to our use of cookies. Privacy Policy
Reject Accept